CENTRUM BATOLE

O CENTRU BATOLE

 

Centrum Batole je dětská skupina rodinného typu pro děti od 1 roku do 6 let s maximální kapacitou 18 dětí. Nabízíme celodenní provoz dle potřeby rodičů v klidném a příjemném prostředí v okrajové části města Třinec. Vzniklo z nedostatku nabídky tohoto typu zařízení v našem městě a nejbližším okolí. Reaguje na poptávku rodičů, kteří se potřebují vrátit do práce a hledají vhodné prostředí pro své děti. 

Činnost centra je zajištěna celoročně. Provoz v době státních svátků je možné domluvit individuálně. Nabízíme také možnost večerního, nočního i víkendového hlídání.

vyhled na parkVeškeré prostory Centra Batole se nacházejí v zrekonstruovaném domě, který je přizpůsobený potřebám dětí a provozu centra. Je součástí zástavby dalších rodinných domů. Pro toto místo je charakteristické plno zeleně, což dokazuje i rozlehlý park ležící přímo naproti domku. Park je možné využívat k procházkám, sportovním hrám a různým aktivitám dětí. Velkou výhodou je i to, že v blízkosti „školičky“ není žádná hlučná hlavní silnice. Součástí domu je zastřešená terasa, ta může být využívána v jakémkoliv počasí. U domu je také rozlehlá zahrada, kterou postupně upravujeme.

Naším cílem je vytvořit přirozené a bezpečné prostředí tak, aby děti byly spokojené a nic jim nechybělo. O děti se stará více personálu, než je tomu ve většině státních školek. To vše nám umožňuje vytvářet osobní přístup k dětem a věnovat pozornost individualitě a jejich přirozenému vývoji.

Největším úspěchem a odměnou pro nás bude, když budou děti od nás odcházet s úsměvem na tváří a spoustou nezapomenutelných zážitků. A možná ještě lépe, když budou chtít u nás „zůstat“. Chceme vytvořit takové prostředí, aby „školička“ byla pro děti druhým domovem, kde se budou rády vracet.

Centrum Batole z.s. je realizováno v rámci projektu ,,Centrum Batole" reg.č.  CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_101/0017227
logo opz